LĪDZ PAT 12 000 APMEKLĒTĀJU 2 DIENĀS

Līdz 30.11.2018 piesaki savu uzņēmumu 2019 gada festivālam un saņem īpaši izdevīgu atlaidi.

PAR FESTIVĀLU

Pirmais Bauskas Country mūzikas festivāls notika 1999. gadā Pilskalna estrādē, gleznainā vietā, parkā starp upju satekām un 16. gadsimtā celto Bauskas pili. Kopš tā laika festivāls ir ieņēmis stabilu vietu Latvijas lielāko pasākumu starpā un ir pierādījis sevi kā ilgdzīvotājs.

Pa šiem gadiem festivālā ir piedalījušās 26 Latvijas grupas un 47 ārvalstu grupas no ASV, Kanādas, Lielbritānijas, Zviedrijas, Vācijas, Francijas, Polijas, Slovākijas, Beļģijas, Norvēģijas, Nīderlandes, Luksemburgas, Dānijas , Krievijas, Igaunijas un Lietuvas.  Ar īpašu lepnumu jāatzīmē ka festivālā ir uzstājušies tādas country mūzikas zvaigznes kā The Bellamy Brothers, Asleep At The Wheels un Sarah Jory.

No 2018 gada DREAMHILL ir pārņēmis šī festivāla organizēšanas grožus ar visām tam piederošajām kantrī  mūzikas tradīcijām, lai turpinātu attīstīt festivāla programmu vēl košāku un atraktīvāku. Ar Kantrī Mūzikas Festivālu mēs popularizējam atpūtu dabā, dzīvās mūzikas vērtību, un protams, pašu mūzikas žanru, kas ir sirsnīgs un pozitīvs. Organizējam amatnieku tirdziņus un organizējam lielisku atmosfēru tiem uzņēmumiem, kas savu pakalpojumu vai preci vēlās ieintresēt lauksaimniekus. 

Kā saka festivāla producents Mārtiņš Jātnieks "Saimniecība un Kantrī mūzika ir mana sirdslieta. Es vēlos, lai Latvijā šī mūzikas žanra daudzpusība kļūtu daudz vairāk iepazīta un sniegtu lielisku atpūtu gan lauksaimniekiem starp ražas laiku, gan ikvienam apmeklētajam, kas vēlās izbaudīt lauku ēdienu, alu, dejas un dzīvo mūziku."

Vairāk par festivālu  www.countrybauskafestival.lv

PAR APMEKLĒTĀJU

 • Cilvēks, kurš ir savlaicīgi ieplānojis braukt un atpūsties uz šo pasākumu.
 • Tie ir zemenieki kas īs pirms ražas laika pēdējo reizi kārtīgi atpūšas.
 • Tie ir draugi, kam jau kļuvusi tradīcija tikties festivālā un izballēties. 
 • Tās ir ģimenes, kas draudzīgā gaisotnē vēlas pavadīt laiku. 
 • Tie ir jaunieši, kas izbauda vasaras brīvlaiku.
 • Tie ir vietējie, pilsētnieki, un tūristi, kas gardi nāk paēst lauku labumus.
 • Tie ir lauku idiles fani, kas saprot par ko ir īsta, dzīva mūzika.
     VASARAS LABĀKĀ VIETA ATPŪTAI UN BIZNESAM

REZERVĀCIJA 2019 GADA FESTIVĀLAM SĀKUSIES!

Piedāvājam visu nepieciešamo atbalstu jūsu tirdzniecības vietas noformēšanai!

 • Reklāmas laukums sponsoriem un atbalstītājiem uz lielās un mazās skatuvēm.
 • Tirdzniecības vietas un vietas degustācijām, promo teltīm un  bērnu izklaidēm.
 • Ieejas noformējums, telšu pilsētiņā, kā arī reklāmas stendu izvietošana festivāla teritorijā.
 • Sniedzam visu nepieciešamo atbalstu dalībniekiem no mārketinga idejas līdz realizēšanai.


Kontakti:

Mārtiņš Jātnieks
Festivāla Producents 
martins.jatnieks@dreamhill.lv
+371 26493714
Uldis Ozoliņš
Festivāla Producents
countrylatvia@gmail.com
+371 26004055
Paula Pakalne
Klientu Menedžere
paula.pakalne@dreamhill.lv
+371 25707805


FESTIVĀLA TERITORIJAS KARTE

Ko par mums saka apmeklētāji:

"Priecājos par draudzīgu atmosfēru festivālā un iespēju izbaudīt kvalitatīvu dzīvo mūziku ne tikai no pašmāju bet arī pasaule līmeņa profesionāliem mūziķiem"  Valentīns 

"Apmeklējam šo festivālu ar ģimeni pirmo reiz un esam patīkami pārsteigti gan par pārdomāto programmu, gan ēdienu gan rodeo bulli un atrakciju vietu bērniem" Katrīna un Jānis


Mārtiņa Jātnieka radošais gars un pienākumu apziņa pret darbu veido viņu par izcilu uzņēmēju, kura galvenās īpašības ir precizitāte un mērķtiecība. Šis īpašības viņš turpina noslīpēt strādājot ģimenes saimniecībā, kurai tika piešķirta prestižā "Latviskā Mantojuma zīme". Paralēli lauku apsaimiekošanai viņa sirdslieta ir Kantrī mūzika kurā sevi pierādījis ne tikai kā lielisku mūziķi, bet spējis piešķirt jaunu "elpu" Bauskas Kantrī Mūzikas Festivālam ierindojot to starp Eiropas lielākajiem mazbudžeta festivāliem. 
Jātnieku ģimenes saimniecībā iespējams iepazīties ar latvisko dzīves ziņu, lauku ikdienu un veselīgu uzturu, izprast maizes tapšanas ceļu. Vaidelotēs  audzē garšaugus, tējas, piedāvā svinēt latviskos gadskārtu svētkus ārā ar dziesmām, dejām, ķekatām.
Pateicoties šai pieredzei, Mārtiņš spēj veiksmīgi iesaistīties mārketinģā eko-brendinga jomā, sniedzot padomus ne tikai radošajā procesā, bet arī ražošanā.
SIA DREAMHILL SOLUTIONS           

 .